Firmamız Hakkında

Şirketimiz kurucusu Hüseyin Dümer inşaat hayatına babası Süleyman Dümer’in taşeronluğunda Elazığ/Kovancılar sulaması inşaatında başlamıştır.

Dümer İnşaat kurumsal stratejisini faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlemiştir.

Bu doğrultuda, ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler verme kararlığı ile enerji sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

ENGLISH

Our company founder Hüseyin Dümer has started his construction career at sub-contractors of his father Süleyman Dümer’s, with the irrigation of Elazığ/Kovancılar.

Dümer Construction has defined it is corporate strategy to be the leader in every sector that it operates and contribute to the future by being eco-friendly and respecting to the community.

With the help of reliability that Dümer Construction has earned in national and international areas, it continues serving in energy sector with stability and permanent service.

Tüm Türkiye'deyiz

Dümer inşaat olarak Türkye'nin çeşitli illerinde yıllardır yapmakta olduğumuz  projeler devam etmektedir.

Enerji ve diğer inşaat projeleri için bizimle iletişime geçin

Firmamız Hakkında

Dümer İnşaat olarak yaptığımz işlerde her zaman doğa, çevre ve insak odaklıyız.

  • Alanında Uzman Mühendisler
  • Yapımı biten projelere destek
  • Zamanında Teslimat
  • Nitelikli Personel

Kariyer

Dümer İnşaat olarak bizimle  çalışmak isteyen kişiler cv dosyalarını info@dumerinsaat.com adresine gönderebilir. 

Adnan Menderes Bulvarı Efeler/Aydın
P.tesi - C.tesi: 7:00-18:00

Copyright © 2020 Designed by SzrHyt. Tüm hakları saklıdır..